Vyskladajte si vlastný kamerový systém do rodinného domu alebo firmy

Vyskladajte si vlastnýkamerový systém do rodinného domu alebo firmy online a zistite kolko by Vás stál. Cena kamerového systému zahŕňa už aj montáž a inštaláciu priamo u Vás. Nižšie nájdete komponenty, ktoré tvoria jednoduchý kamerový systém do rodinného domualebo firmy. Jednotlivé IP kamery boli vybrané na základe dlhoročných skúseností s inštaláciou kamerových a zabezpečovacích systémov.

 

Pozrite si ako správne vybrať kamerový sytém do rodinného domu,prípadne do firmy taktiež aký obraz a vlastnosti očakávať od IP kamier v našom prehľade.

unify ip kamera

 

Vnútorná IP Kamera UniFi UVC-G3-Dome IR

Precízne spracovaná interiérová IP kamera G3 Dome H.264 od populárneho výrobcu Ubiquiti. Rada G3 predstavuje novú generáciu kamier s rozlíšením 1080p FullHD.

 

 

vonkajsia ip kamera

Vonkajšia Unifi Video IP Camera G3

UniFi® video kamery G3 a G3 Dome predstavujú novú generáciu kamier od Ubiquiti Networks určené na použitie s Unifi Video softvérom. Tieto kamery ponúkajú 1080p Full HD rozlíšení a sú určené pre použitie vo dňa aj v noci.

 

 

nvr rekorder

Nahrávací Server UniFi UVC-NVR, 4GB, 500GB

NVR se vyznačuje svojou spoľahlivosťou a ľahko ovládateľným rozhraním. K dosiahnutiu optimálneho výkonu prispieva dvoujadrový procesor Intel Atom D2550 s taktom 1,86GHz a 4GB operačnou pamäťou.

NVR podporuje nahrávanie vo full HD rozlišení s IP kamerami Unifi Video-PRO, obmedzením je iba úložný priestor serveru a veľkosť prenášaených dát.

Úložné médium poskytuje 500GB pevný disk. Pri rozlíšení 720p je možné nahrať až 400 hodin záznamu a pri rozlíšení 480p až 1200 hodín.

Ideálny kamerový systém do rodinného domu alebo firmy

kamerovy system do rodinneho domu

Pri objednávke online Vám dáme zľavu 100 Eur a celková cena kamerového systému sa Vám zníži.

 

Zanechajte nám kontakt na Vás. My zatiaľ pripravíme ponuku pre najlepší kamerový systém pre Vás.