SSL certifikát je základný kameň bezpečnosti webových stránok. Ak sa rozhodnete používať bezpečnostný certifikát, zabezpečíte dátovú komunikácia medzi vašou stránkou a návštevníkmi. Vďaka jednoznačnej identifikácii prevádzkovateľa získate dôveryhodný web a certifikát vám dokonca pomôže vylepšiť pozíciu vo vyhľadávaní Google.

Čo získate pokiaľ si u nás zakúpite SSL certifikát?


Bezpečnosť stránky na počkanie

100% zabezpečenie dátovej komunikácie

Zvýšenie návštevnosti z vyhľadávania

Aj Vaša stránka môže byť ssl certifikat

PLAN - PRICE

Description

SSL certifikát - 2,49 €/mesiac

Šifrovanie komunikácie

Pre 1 doménu (s www aj bez www)
Platnosť na 1 rok

Podpora starších prehliadačov a platforiem

Najlacnejší na trhu

 

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY OHĽADOM SSL CERTIFIKÁTOV

 

Čo to vlastne SSL certifikát je?
SSL je skratka od Secure Sockets Layer a je to technológia umožňujúca šifrovať informácie medzi hostingom/serverom a prehliadačom návštevníka. SSL certifikát zabezpečí, že žiadna tretia strana nedokáže údaje čítať alebo upravovať.

 

Ako si nainštalujem získaný certifikát?
Ak máte hosting u nás, inštalácia je na 1 klik. Ak máte hosting inde, záleží od poskytovateľa, no so získanými kľúčmi je inštalácia možná kdekoľvek.

 

Aký je rozdiel medzi bežným SSL certifikátom a EV?
Čo sa týka bezpečnosti, oba certifikáty poskytujú rovnakú úroveň šifrovania. Rozdiel je v dôveryhodnosti, ktorú EV certifikát vzbudzuje. Vďaka jeho dôslednému procesu overovania totožnosti ako jediný prináša zelené pole s adresou v prehliadači. To sa aj vo výskumoch ukázalo ako zvyšovač konverzií a nákupov.

 

Ako si vybrať správny certifikát pre moju stránku?
Ak ide o osobnú stránku, odporúčame skôr Let’s Encrypt certifikát, ktorý je zdarma pre všetky hostingy u nás. Ak ide o firemnú stránku, e-shop alebo stránku s registráciou, odporúčame štandardný SSL certifikát. V prípade viacerých subdomén Wildcard. Potom už je to len o rozhodnutí, či si chcete zvýšiť dôveryhodnosť a zlepšiť konverzie EV certifikátom.

 

Kto môže získať EV certifikát?
Akákoľvek existujúca firma, ktorá je majiteľom domény si môže požiadať o vystavenie EV certifikátu pre svoju doménu. Žiaľ pre fyzické osoby ho nie je možné získať.

 

Ako dlho trvá vystavenie certifikátu?
Ihneď po prijatí platby začne registračný proces a ak údaje súhlasia, do pár minút máte certifikát vystavený. Pri EV certifikáte je overovací proces náročnejší, ale keď údaje sedia, trvá len pár hodín.