IP kamery sú v súčasnosti najmodernejšia technológia kamerových systémov. Naše niekoľkoročné skúsenosti v oblasti realizácie kamerových systémov Vám umožnia lepšie zabezpečiť a sledovať Vašu firmu. Vieme Vám navrhnúť a implementovať kamerový systém na mieru.

Kamerové systémy môžete v súčasnosti obstarať za relatívne malé finančné prostriedky. Avšak pokiaľ chcete aby Váš kamerový systém bol spoľahlivý, s kvalitným a zálohovaným video záznamom a non-stop monitorovaný, odporúčame Vám do neho investovať. Takto investované peniaze sa Vám určite vrátia.

Moderné bezpečnostné kamerové systémy dneška sú založené na digitálnej technológií. Obraz je spracovaný priamo v kamere a v digitálnej forme prenášaný k užívateľovi alebo na záznamové zariadenie. Najlepšie bezpečnostné IP kamery majú rozlíšenie až 12 Mpix, čo je podstatne viac ako iné technológie bezpečnostných kamier.

Pri návrhu kamerových systémov založených na IP technológii je nutné dbať na dostatočnú priepustnosť lokálnej siete. Pre rozsiahle systémy so stovkami kamier je nutné počítačovú sieť pre IP kamery dimenzovať na rýchlosť 1GB/s. Tým sa zaručí dostatočná rýchlosť aj s ohľadom pre prípadné rozšírenie kamerového systému.

IP kamery môžeme pripojiť aj bezdrôtovo pomocou WiFi. Bezdrôtové pripojenie využívame pre pripojenie kamier, kde je ťažké inštalovať kabeláž. Kde nie je vhodné WiFi pripojenie, napríklad v exteriéry, prípadne na veľké vzdialenosti, využívame rádiové spojenie, ktoré nám poskytne pripojiť aj stovky metrov až niekoľko kilometrov vzdialenú IP kameru.

Máme skúsenosti s montážou ako malých IP kamerových systémov, tak rozsiahlych inštalácií v exteriére, radi Vám odporučíme vhodné kamery pre kvalitný a spoľahlivý IP kamerový systém.

VLASTNOSTI IP KAMIER

  • maximálne rozlíšenie 12 Mpix
  • vysoká snímkovacia frekvencia
  • videoanalýza priamo v IP kamere
  • bezdrôtové pripojenie cez WiFi
  • implementácia s rádiovými spojeniami pre vzdialené IP kamery
  • možnosť kombinácie s analógovými kamerami
  • pokrytá plocha jedinej IP kamery je veľká

DENNÝ A NOČNÝ OBRAZ IP KAMERY – 3 MPIX

ip kamery obraz

VYPRACUJEME VÁM PONUKU ZDARMA